Nikinka202

Je Acer Aspire VE-561G vhodný pro Pc hry?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli je Acer Aspire V5–561G vhodný na Pc hry? Děkuju předem 😁

Odpovědi
cochee

No, je to střední třída, jak procesorem, tak grafikou, takže něco si na tom asi zahraješ. Acer Aspire VE-561G však není jednoznačné určení modelu, je to celá „rodina“ notebooků, takže i když jsem našel pár těchto kousků a všechny měly stejný procesor i grafiku, tak není řečeno, že neexistují takto označené noťasy s jiným procesorem a grafikou. Určitě se liší třeba velikostí RAM paměti.