pn65

Jde to ještě reklamovat?

Asi před třemi měsíci mě začala blbnout řadící paká joystick u Eurotruck Simulatoru 2.
Prostě když ji zapojím do volantu, tak mi ji hra neeviduje a musím ji zapojovat klidně 20 krát, než se chytne. Nevím čím to je.
Přemýšlel jsem o reklamaci, je teda v záruce ještě necelý měsím, ale přemýšlím jestli to vůbec uznají, protoře jetrochu odřená z boku, myslím plast, takže to asi zamýtnou kvůli opotřebení.

Mám to ještě reklamovat?

Díky za radu.

Odpovědi
elkon

Na reklamaci to není, ale na záruční opravu ano.

moontextile9

I really loved reading your blog. It was very well authored and easy to undertand. Unlike additional blogs I have read which are really not tht good. I also found your posts very interesting. In fact after reading. I had to go show it to my friend and he ejoyed it as well!

Facebook Ads For Doctors , Its IT Group , Epic Brand Framework , Golden Harry Styles Mp3 Download , Download Emergency Lyrics , Makhna Lyrics , mockingbird lyrics download