macek 65

Jde pustit o2tv z počítače do televize? Jestli ano, jak a co k tomu potřebuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Stejně jako cokoliv jiného z PC. Propojovací kabel HDMI. TV je pak využívána jako monitor. Pokud nemáš porty HDMI, může se u starších typů PC použít i VGA, ale bude to bez zvuku. Pro zvuk pak sluchátka přes jack na PC, nebo jackem do zesilovače s repro. Takhle to mám udělané já. Má to dvě hlavní výhody: zvuk si můžu pouštět přes bedny a nemusím poslouchat ty strašné reproduktorky zabudovaná v TV, to se nedá poslouchat.