LelandPalmer

Jde půlka balení reklamovat?

Koupíte dvojbalení (např. párků – dvě vaničky odděleně uzavřené), jednu sníte hned, druhou po týdnu chcete rozdělat a HELE, vevnitř plíseň.

Nejlepší odpověď
Funna

V tomhle případě je to docela složité…chcete reklamovat jídlo po týdnu, když už jste půlku snědli, tudíž v den nákupu mu zjevně nic nebylo…docela by mne zajímalo, jak teď budete dokazovat, jste ji správně skladoval, že ta druhá půlka neležela někde na topení, místo v lednici…tady to bude zřejmě na vůli obchodníka, zda takovou reklamaci přijme, či ne…

Další odpovědi
Edison

Ano. Reklamuje se výrobek, nikoli celý nákup. A to i přes internet, a to i při vracení zboží do 14 dnů.