kocickaaa

Jde otevřít email, aby porad svitil a vypadal jako by nebyl otevřen ?

na seznamu… díky za odpovedi

Nejlepší odpověď
tuCZek

příště nečti cizí e-maily

Další odpovědi
Honzucha

Já ti jen řeknu že taková funkce tam je, tak hledej. (Docela by mě zajímalo proč tam takovou funkci vůbec někdo dával).

Jsemtady

Většina emailových klientů umožňuje volbu – označit jako nepřečtený – ale to je pokaždé jinde, outlook tuším po kliku pravým myšítkem na email a na webu to bývá tak, že se konkrétní email označí a zvolí se nahoře v menu co s ním provést.