Kopraneta

Jde na základě hovoru poznat, že se ten, komu volám, nenachází v České republice?

Když je obyvatel České republiky v cizině (Slovensko) a někdo mu zavolá na mobil s českou SIM kartou, pozná volající, že volá do ciziny? Respektive dokáže volající zjistit, že ten, komu volá, není v České republice?

Nejlepší odpověď
autacek

Kde se volaný nachází, vy, jako uživatel jen na základě zavolání na české číslo nezjistíte a ostatně Vám po tom ani nic není, protože to u vás nemá žádný vliv na cenu hovoru.

Další odpovědi
Dochy

myslím že nepozná a že mu to může být jedno. Stejně tak jako nepozná jesti je v Praze, Brně, nebo na Šumavě.

led

Ano, ak sa opýtate, alebo volaný vám to sám povie.