Epson

Jawa 125/355 plechy (jako ma jawa 50/20)

Zdravim,chtel bych se zeptat jestli to taktez nekdo zna,nasel sem inzerat s jawou 125/355 a ta motorka ma plechy,vetsi brisko jako to ma pionyr 20tka ..jdou na ty 125tce ty plechy odsroubovat nebo tam sou navareny takze jediny sundani je odrezani ..vite o tom nekdo neco?

Odpovědi
honza19hk

plechy by měly být přišroubovány,pokud je někdo přivařil,tak je to pras.....
U fekála jsou přece taky přiroubovány,jak vrchní tak i ty spodní.
nezapomeń že tam jdou kabely,lanko tachometru atd. a k tomu musí být přístup.

mosoj

Něco jsem se takových motocyklů naopravoval, takže vše jde odšroubovat.
Já jsem tenkrát ani pořádně nevěděl co je svářečka a bál jsem se jí.
Jenom nevím proč do toho pleteš dvousedadlového pionýra. Tam jde také všechno odšroubovat, ale plechy jsou absolutně jiné .