Michal Kole

Jakými hygienickými úklidovými čistícími prostředky odstraňujete, eliminujete psí moč a výkaly z koberců, lina?

např., když se nečekaně déle zdržíte v práci a dítě co se vrací dřív ze školy má „jinou zábavu“ a na psa se zapomene.

Nejlepší odpověď
Braník

máme tak vychovaného psa,že vydrží od 5hohin když jdu do práce až do 14.30,tak,že koberce máme čisté

Další odpovědi
Drap

Když se nečekaně zdržím, tak pes to vydrží. Nikdy jsem podobný problém neměl

mosoj

Mistře, měli jsme kočku a tu jsme zapoměli přes víkend v obýváku a odjeli jsme.
Nic tam neudělala.

bolak

Nemáme koberec, nemáme lino, nemáme psí moč ani výkaly, takže v tomhle ti asi nepomůžu.

PS: mluvíme skutečně o psovi? ty máš psa?

Katusa

Ná pejskek je šikulka, takže se nepomočuje. Ale i tak preventivně do vody na vytírání přidávám trošku octu a koberec párkrát do roku překartáčuju Vanischem. Pokud by pes měl problémy s pomočováním, je jednoduché řešení koupit mu psí plínu a nechat někde v rohu místnosti tak, aby si do ní v případě nouze mohl odskočit- je mu také příjemnější vyprádnit se civilizovaně než to upustit kde ho napadne

zjentek

jak je starý že tak prudí? Buď je mladý nebo je to protest. No nic- voda,hadr, saponát na bublinku a jedeš bomby..hafo vody na saponát, jinak mastný flek po saponátu zase lape špínu..takže buď žluté kolečka a ho.na, nebo černé kolečka, záleží na volbě .)

Bedy

Kdybys byl pejskař, tak zjistíš, že pes se ti doma nepočůrá… prostě vydrží.

Dudu855456

Hmm…většinou buď obyčejné savo nebo nějaké voňavé.