Shady

Jakým způsobem posilujete?

S menší hmotností více cviků, nebo s větší hmotností méně?

Odpovědi
štamgast

Nijak.

Marty22

Já to teda dělám tak že menší hmotnost a více, je lepší začít s něčím jednoduším než hned ze začátku se přetěžovat nějakýma těžkýma věcma

badisko

jsem Kamenik tak hadej …:D

Awe

Kdo chodí do pořádné práce posilovat nemusí

lucka :-D

Menší hmotnost, více.

RyuzakiKate

Klasický cviky doma…

Lamalam

S menší hmotností více cviků je na vyrýsování, s větší hmotností méně cviků je na objem.

Krakis

V práci prací a doma s drahou polovičkou…:-)

gagaga

pokud zacinate…musite s mensi hmotnosti a vice cviku ..postupne pridavejte ..
delam to take tak ..chodim do posilovny a zkratila jsme si tim cas na polovinu .
mene cviku, ale s vyssi zatezi ..chodim obden

  • iv-

badisko

Jak rika -iv- a nebo zacni pracovat …a hned te prejdou roupy

gagaga

badisko..vy jste vtipnej :)
myslite, ze do fitka chodi jen nezamestani ? :)
a vy tam koukejte taky naklusat !
pri vasem remesle zatezujete strasne zada .. ( si myslim ) ..to telo by jste si mel " narovnat – napravit – stejnomerne ..verte mi ) :p