zjentek

Jakým způsobem naše města spouští elektrické bouře? Efekt je jaký?

Dozvěděl jsem se, že našenaše města spouští elektrické bouře. Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ve skutečnosti to jen moje mladší starší chrlila hromy a blesky na moji hlavu, když jsem jí oznámil, že ji nevyzvednu na nádraží. Díky své degeškámošce si kdovíproč oblíbila samosběr jahod, ale nikdo s ní jezdit nemůže/nechce (když se to hodí). To jí ovšem nevadí a klidně na ten pakec cestuje vlakem sama. 😐

Potíž je v tom, že zpravidla přiveze 3–4 košíky, ovšem logické alternativy (tágo) ji jen vyhodí před barákem z auta (v socce se s tím cpát nechce). Jen nešťastník jako aliendrone jí to vynese až nahoru, chápeš? 😐

Prý „města spouští elektrické bouře“, PCHE!!! To, cos viděl/slyšel na Prajzské už byl jen vzdálený čajíček woe. Nějak nám měkneš bejku! Je vidět, že bys potřeboval tak týdenní „training camp“ mých sourosemetrik (odhaduji, delší bys také NEMUSEL přežít)! 😉 Věř mi, že po absolovování by se ti minimálně na půl roku zdál svět tím nejúžasnějším místem k bytí. 😉 😁 😁

Další odpovědi
paul1

Jak by se dalo něco takového uskutečnit?

Zdroj: https://www.pos­tposmo.com/cs/e­lektrick%C3%A1-bou%C5%99e/