jivaj

Jakým způsobem napsat dva texty na jeden papír?

Jedná se mi hlavně o psaní básniček a abych měl i sloky na pravé straně zarovnané.

Nejlepší odpověď
HOMER

We wordu označíš text,dáš zarovnat do sloupců a vybereš kolik (2 sloupce nebo i víc).

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Občas se hodí použít tabulku a dát jí tloušťku čar 0. Nebude vidět a funguje to dobře, sloupečky občas zlobí. Alespoň mě se osvědčilo sloupečky používat tam, kde je mi jedno kde bude daný text umístěn. U dvou básniček bych spíše použil tu tabulku :)