HZK

Jaký význam má zápalka, jako design nového alba Rammstein?

Jako vždy to bude něco hlubšího, pro to mi mé povrchní myšlení nestačí.

Odpovědi
Kepler

Možná analogicky jako symbol žárovky pro pochopení – rozsvítí se ti v hlavě. Zápalka: možná symbol zapálení pro věc

marci1

Soubor proslulý mimo jiné vášní pro monstrózní pódiovou ohňovou show na předešlém elpíčku Liebe ist für alle da působil již značně vyhasle. Teď však pod novými písněmi zažehává pořádný plamen. 🙂

https://magazin­.aktualne.cz/kul­tura/hudba/ram­mstein-album-recenze/r~9cb64cd­67bb911e9a049ac1f6b220e­e8/