talka

Jaký vliv má kosmická energie na naše prostředí?

Nabroušení žiletky ve vyrobené pyramidě.

Nejlepší odpověď
zjentek

nevím jestli podotázka souvisí s kosmickou energií, ale malý model pyramidy jsem si taky vyrobil (hodně precizní práce co do materiálů, techniky a matematiky) a ač ne rychle, tak žiletky skutečně brousí a dokonce ani mléko a maso se (při přesném umístění) v ní nekazí.

Další odpovědi
anonym

Už jsi takto nabroušenou žiletku ´potkal´??? Já ne – takže to považuju za nesmysl.
;-D
Na druhou stranu – záření dopadající na Zemi ze všech možných ´koutů´ vemíru určitě nějaký vliv má…
Např. bez záření ze Slunce by na Zemi nebyl život (aspoň ne takový, jaký tu je).

Drap

Co to všechno je ta kosmická energie ? Změřil ji někdo ? Dá se její vliv nějak měřit ?
Je to stejná otázka jako kdyby ses ptal jaký vliv má Bůh. Pro toho kdo věří vliv má, pro ostatní je její vliv nulový.