ツOMGGAMERCZE

Jaký titul vzdělání v ČR bych potřeboval abych se dostal na Harvard nebo Oxford či ISU (Mezinárodní vesmírná univerzita)

Jaký bych na to potřeboval titul a hrála by v tom nějakou roli známka z češtiny?

Odpovědi
elkon

To ani nestojí za klepání do klávesnice.

Disraeli

🤣

zjentek

Při možnostech životního uplatnění, jakéžto svým státním příslušníkům nabízí ČRdel, postačí na blešáku v Bostonu zakoupiti patřičný prstének a dále se s ním v časké domovině „profesně“ honosit. Při vašem možném budoucím uplatnění zde totiž takto získáte podobné šance se uchytit, jako když samotný Harvard vystudujete, již s cílem vrátit se do zmiňované vlasti zaslíbené. Good luck! 👈