Dafid

Jaký telefon s dobrým foťákem koupit za cenu kolem 8 tisíc Kč?

Ahoj, sháním nový telefon kolem 8 tisíc. Jelikož bych řekl že dneska telefony už rozjedou skoro vše tak mi jde hlavně o foťák a aby se nezasekável. Děkuju za rady. Foťák ať má nějakou kvalitu i přední kamera. Děkuju

Odpovědi
Jiří Bohumil

Už jsem dnes odpovídal na podobnou otázku – koupě telefonu. Takže ještě jednou. Kamarád, který je docela v obraze, má a je s ním moc spokojený a doporučuje vzhledem k poměru výkon/cena:
https://www.tsbo­hemia.cz/xiao­mi-redmi-note-4-global-4gb-64gb-grey-cz-lte_d269622.html
Já koupil vnučce levnější verzi, s menšími kapacitami, se shodným foťákem, za 3000,– a je rovněž perfektní.