Zvědavý

Jaký si mám k Vánocům koupit telefon? Nějaké tipy?

Nemám nějaké preference, ale chci dobrý fotoaparát, dobrou paměť a nechci dát víc než 5 500 Kč. Máte nějaké tipy? Díky.

Nejlepší odpověď
marci1

Odborníci doporučují v této cenové kategorii:

  1. Xiaomi Redmi Note 8T
  2. Honor 9X
  3. Samsung Galaxy A20e

https://www.tes­tado.cz/nejlep­si-mobilni-telefony-5000-kc/ 🙂

Další odpovědi
Hufnágl

Tento týden jsem obdržel mobil, se kterým se zatím seznamuji, ale z laického pohledu můžu říct, že jsem neprohloupil.
" motorola moto e6 plus 4gb/64gb"

elkon

Najdi si podle recenzí, jaký ti bude vyhovovat. Každý bych chtěl dobré to, či ono, ale za pár korun. To ale nejde dohromady. Za kvalitu se platí.

Lurius

A já měl pocit že lidé už přestali honit za kvalitním foťákem v mobilu. Doporučuji si koupit (bez)zrcadlovku, pak už to nikdy nebudeš muset řešit, na seriózní focení se mobil nehodí a na momentkách kvalitu nikdo neřeší.

Co se týče paměti, tak každý seriózní droid má slot na sd kartu a utáhne alespoň 256GB a není ani problém jich mít víc.