rottkiw

Jaký rytmus na kytaru se nejlépe hodí k rockovým písním? Díky

muže byt i web stranka ;)
Doplňuji:
No přesně Gary Moore..... 🙂 třeba písnička Whiskey in the jar… :))))

Nejlepší odpověď
Elk

To je hrozně těžké, rock se může hrát různým rytmem, stačí si ztáhnout nějaké rockové kapely a poslouchat. Kiss, Deep purple, Gunses roses, Katapult, nevím, co posloucháš.

Další odpovědi
Terryle

No, já si hrozně zažila tzv. pionýrák (dolu, dolu, nahoru, nahoru, dolů, nahoru – http://kytara-info.blog.cz/0910/pi­onyrak) a cpu ho skoro do všeho, kdyžtak s mírnou úpravou rytmu (zpomalení, zrychlení, klidně i v rámci jednoho taktu) nebo s přidáním / vynecháním některého úderu. K většině rockových věcí se nahrubo hodí. K té Whiskey in the Jar bych ho s klidným svědomím flákla, jen to chce ji asi celkově trošku zpomalit :o)
Hlavně to chce naposlouchat a řídit se citem, co se ti k písničce bude hodit a co zvládneš. AŤ to hraje! :o)