zjentek

Jaký přípravek doporučíte, prahne- li člověk po krásně kudrnatých vlasech?

Jaký přípravek doporučíte, touží- li člověk mít ve vlasech jemné kudrlinky? Například jako mentalista Patrick Jane. Anebo přesně jako on. (;

Ad Drap: Železo ne, myslel jsem něco méně agresivního. Nějaký „gently“ přípravek, přátelský ke kudrlinkám! (;

Nejlepší odpověď
Drap

Natáčky, nebo kulmu.

Další odpovědi
Kepler

Prý se tak seškvaří vlasy po zásahu plamenometem – styl černochův pepř. Ale to taky není moc gently.

PepasAvalonu

Okultismus, science fiction, modlitby. Jinak je asi nemožné mít přírodně kudrnaté vlasy, pokud je máš od narození jiné. Možná pokročilá věda, trvalá nebo nastřelení nových vlasů (s kořínky kudrnatými).
Pokud ti nejde o trvalost, tak nějaká kulma a podobné. To bys musel pravidelně natáčet. Ale pak rozliš kudrny a vlnité vlasy. Kudrnaté se dělají jen těžko, s natáček a kulmy máš spíš vlnité vlasy. Lepší je ta trvalá/ondulace. Vydží týdny.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.