cz fightlift

Jaký přínos má pít 2 – 3 litry mléka denně a k tomu brát vitamín D a k2 a další

Chci se zeptat jaký pozitivní přínos má pití 2 –3 litrů mléka denně dělal jsem to celý leden teď to dělám znova ale beru navíc i vitamín D k2 hořčík zinek mangan měď vitamín b6 niacin a spoustu dalšího jakoby je mi 15 takže by to mohlo mít hlavně přínos na kosti ale jaký přínos to má celkově na kosti svaly atd.. myslím jako pozitivní jo vím že to je velkej záhul na ledviny ale to už tak nějak neřeším.
Dělám to z důvodu že chci být vysoký a těžký jakoby genetiku podle výpočtu jednoho člena rodiny jsem obelhal už asi o 4cm ale podle mě když už jsem genetiku obelhal o 4cm a to hodně rychle asi za měsíc tak nevím proč by to nešlo třeba o 16cm když jsem dal toto tak bych řekl že už není nic nemožné.

Nejlepší odpověď
elkon

Je to hloupost, pití tak velkého množství mléka může poškodit zažívání a rozházet minerálové hospodářství těla. Navíc, mladý člověk nepotřebuje přeplácávat organismus vitaminovými doplňky, protože mladé tělo si vnitřní klima vytváří samo.

Další odpovědi
Alesh

Jako dají se vymyslet i větší kokotiny, ale tahle taky není úplně marná. 🙂
Na debilometru v Darwinových cenách bych ti dal tak 10 %.

Zdroj: https://www.te­levizeseznam.cz/po­rad/darwinovy-ceny

Mc Merkurion

… no, asi moc velkej přínos to nemá, alespoň co je vidět na vyjadřovacích schopnostech … víš, že existujou i čárky, který oddělujou věty ???

nyjono

Co že jsi? Obelhal genetiku? 😂😂😂😂😂🙃
Jestli ti je jakoby 15, tak bys už měl trochu znát český písemný projev.
A myslet si, že pitím mléka a ládováním se nějaké spousty něčeho vyrosteš a budeš těžký je nesmysl.
V tomto věku prostě někteří rostou velmi rychle. Tak to prostě je. Nejsi jediný.
Trochu se poraď, které potravinové doplňky jsou pro tebe vhodné a soustřeď se na správnou stravu. Ne jen na litry mléka.
Taky nepíšeš jakého mléka.
Uvědom si, že svaly jsou těžší než tuk a osvalené tělo je mohutnější i lépe vypadá.
Ale … všeho s mírou. To je zlaté pravidlo

Gus_Fring

Neobelhal jsi genetiku… obelhal jsi pouze nějaký nepřesný výpočet (stejně tak jako jsou všechny výpočty). Ale ještě aspoň trochu povyrosteš, to se neboj.

A jinak k otázce… z toho, co jsi napsal, se jen pos…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.