klob1

Jaký používáte volně přístupný program na vytváření plošných spojů,kde se pak dá vytisknout?

Nějaký program,co se jen stáhne a může se používat.Mám třeba vytvořená schémata,ale vždy při tisku je to jiné velikostně.Když sedí jedna součástka,tak jiná zase ne.Takový,aby se zadali součástky,pospojilo se to,a pak jak vytisklo,tak na ty součástky,ten rozměr děr seděl.Jaký používáte program, vy?

Odpovědi
kelley

Pokud stačí dvouvrstvá deska do 10×8 cm, pak Eagle od CadSoftu. Na větší projekty už to ale není freeware…

mosoj

Bohužel neznám žádný program. V mé době jsem to pracně maloval tuší na pauzovací papír.
Nicméně program musí umět nakalibrovat tiskárnu na požadované tiskové rozměry. Používám to v programu pro tisk vizitek.

Roman71

Eagle od CadSoftu je fakt dobrý. Trochu mi trvalo se v něm zorientovat a naučit se pracovat s databází součástek. Jinak je to opravdu užitečný program :)