CoopeZz

Jaký orgán řeší porušení smlouvy (Nevrácení jistiny do měsíce) společností, které pronajímají bydlení?

Společnost, která pronajímá bydlení, mi dluží 2 měsíce jistinu za byt, kde jsme smlouvu vypověděli a byt předali. Nikde nebyl problém, teď však společnost moc neodpovídá a dluží ji stinu, kterou jsme hradili na začátku bydlení. Řeší toto ČOI?

Nejlepší odpověď
_Bůh_

Řeší to předžalobní výzva zaslaná do sídla společnosti.
ČOI to tuším neřeší, protože zde nevystupujete jako spotřebitel.

Jinak si zjistěte, jestli už náhodou i nedluží také zákonný úrok z prodlení, který je stanoven vyhláškou vlády.

Další odpovědi
Drap

Toto lze řešit pouze za pomoci soudu. Najmi si právníka a on udělá potřebné kroky.