Pažout

Jaký název má mít vlastnoruční písnička?

Chtěla bych složit písničky ale nemám žádný nápad jak by se měla jmenovat a tedy ani o čem psát.poraďte mi prosím jenom ten název a já si pak už všechno vymyslím

Nejlepší odpověď
fcoop

Nechci tě nějak srážet v rozletu,ale přijde mi trochu komický výraz „vlastnoruční písnička“.
Chtěla bys skládat písničky,ale chybí inspirace? Chápu to správně...........?
To je těžký,ale fantazii se meze nekladou.....­.........podí­vej se třeba z okna. Všude kolem nás se „dějí věci“. Jen se musíš umět dívat.

Další odpovědi
quentos

„má mít“? To myslíte vážně?
Na název snad neexistují žádné předpisy! Když si vzpomenu na extrémy, Chris Rea napsal píseň s názvem „E“ (nejspíš bezkonkurenčně nejkratší název), zatímco třeba Bloodhound Gang složil věc s názvem „I Wish I Was Queer So I Could Get Chicks“.
Název nemá cenu radit, to už by nebyla tvoje písnička. Nejlépe se píše o životě – pokud tě nic nenapadá, nejspíš jsi toho ještě dost nezažil. Inspirace přijde po inspirativních zážitcích sama.