Misfa

Jaký musí být tlak vody pro správné fungování myčky?

Chtěla bych si do kuchyně dopořídit myčku. Je problém s tlakem vody. Manžel si myslí, že je tlak okolo 1 atmosféry. Jedním instalatérem bylo pouze zmíněno, že by nedoporučoval kupovat myčku s funkcí aqua stop, jinak by neměl být problém. Souhlasíte s tím?

Odpovědi
kapka

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-si-poradit-s-tlakem-vody
Tady jsem před časem řešila něco na to téma. Tlak doporučený v návodu tam zmiňuji. Doporučuji přečíst dotaz celý, napoprvé jsem ten tlak napsala špatně, pak se tam opravuji. Měla jsem trochu problém uvést myčku do provozu. Doplním tedy, jak to tenkrát dopadlo. Přijel servisak během asi dvaceti sekund z přívodní hadice vydloubl nějaký udělátko, který tam mělo sice být, ale v praxi tam pak dělalo neplechu. Je možný, že to byl ten aqua stop, něco takového to bylo. Nebyla to rozhodně žádná ucpávka. Dá se to v každém případě snadno odstranit. Myčka od té doby funguje v pohodě. Tak snad jsem poradila. Třeba mě někdo doplní.

kapka

Tak jsem si ještě dala tu práci, že jsem v jedné staré konverzaci našla, co to servisak odstranil. Byl to zpětný ventil.