Lilinka B

jaky mobil? samsung galaxy s3 mini X samsung galaxy s4 mini X iphone 5

Nejlepší odpověď
Bedy

Každý mobil je v jiné cenové relaci. Z tohoto výběru bych šel do iPhonu. Hlavně převážně díky operačnímu systému, který je plynulý, neseká se a není plný virů a taky kvůli výbavě.

Na druhou stranu za ty peníze, co se prodává iPhone 5, tak se dají pořídit i lepší mobily.

Další odpovědi
postcd

na heureka.cz a určitě i jinde se dají vzájemně porovnávat. vyber si pak ten co má nejlepší konfiguraci / parametry za cenu kterou chceš utratit. bral bych spíš samsung než iphone

Hohny

Vždyť všechny tři jsou v úplně jiné cenové kategorii. Jak to máte seřazený, tak vzestupně 7, 11 a 17 tisíc…Sama musíte vědět jak moc jste náročná a kolik chcete do mobilu investovat.
Spíše si zvolte cenovou hranici a tam teprve vybírejte. Ale pokud nejste nějak extra náročná, tak s galaxy s3 mini si bohatě vystačíte.

marek.29

iPhone 5 :) mám a jsem spokojen. viz všechny recenze na Heurece a jinde..

Lilinka B

Chtela bych S4 mini, ale a bazaru ji nikde nemůžu sehnat.

Lilinka B

Díky:-) A bral bys spíš S3 nebo s4? (tvuj nazor)