dnb

Jaký mobil je v současné době nejlepší?

(Bez ohledu na jeho cenu)
Doplňuji:
Údajně je to prý iPhone 5s (Chtěl jsem jen vědět, jestli není ještě nějaký lepší a už jsem říkal bez ohledu na jeho cenu.)

Nejlepší odpověď
Lordcruss

Samsung galaxy s4

Další odpovědi
www

Záleží na spoustě kritérií !
Tedy podle čeho nejlepší? Podle uživatelů, odborníků, poměru cena/výkon, způsobu použití především na to či ono, ceny nejmenší/nejvyšší, ap.
Nelze proto odpovědět na takovou ‚nešikovnou‘ otázku jednoznačně. ☹
Doplňuji:
Navíc také záleží na zemi. Pro ČR stačí zadat do vyhledávače Mobil roku 2013 a hned najdeš výsledky.

arygnoc

ten s ktorým sa dovolám.
ostatné je iba bonus.

základná pôvodná funkcia je totiž telefonovanie.