Milan3001

Který měsíc je lepší pro dovolenou v Beskydech?

Zdravím,

kdybyste měli volit mezi květnem a zářím, pro dovolenou v Beskydech, který měsíc byste zvolili a proč?

Díky…

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak já v Beskydech žiju a na Radhošť nebo Pustevny to mám kousek, ale už jsem tam přes 10 let nebyl. Ale to nic. Být tebou, tak si vyberu září. Je to po létě a je ještě teplo a dny jsou plné slunce. Květen nebývá tak teplý. Ale záleží na tobě, třeba ti více vyhovuje květen.

Další odpovědi
Drap

Pěkné září. Málo lidí, všude klid a pohoda. Platí pro všechny hory a kopečkové lokality. Pokud vyjde pěkné září, tak lepší volba nemůže být.

Kepler

Já bych taky volil září. Do Beskyd pravidelně zajíždím, mám to blízko. Hlavně kvůli houbaření.

elkon

Já bych vybral konec července, květen je brzy, září dlouho. Byl jsem několikrát na Pustevnách, naposledy v tom roce co vyhořel Libušín. Je tam krásně, procházka na Radhošť je super. Svezli jsme se tenkrát na koloběžkách na Ráztoku a po občerstvení zpátky lanovkou. Je tam dost možností pro výlety. Rožnov – skanzen, Kopřivnice – muzeum Tatra, ZOO Lešná a pod. Hotel Tanečnica je paráda.

Dochy

J8 bych volil asi ten květen. Očekával bych veselejší barvy 😉

Emefej

Všechny hory jsou nejhezčí v září a říjnu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.