majki636

Jaký materiál je nejvhodnější pro ekzematiky, aby je to nedráždilo ?

Odpovědi
elkon

To záleží na druhu postižení. Ekzémy jsou různé. Co vadí jednomu, nemusí vadit jinému.

Dochy

Myslíš atop. ekzém a textil? Obvykle se doporučují přírodní materiály – bavlna (na spodní prádlo určitě), možná len.

LucLuci

Bavlna, vlna, len

IvkaH

Nejlepší je zvolit bio bavlnu nebo ta se aspoň osvědčila nám.

Vercule

Podívej se na tamaiti. Nakupuju u nich pro dcerku, protože je atopik. Mají certifikované oblečení z bio bavlny.