Vanda6

Jaký máte názor na řasenku mango?

Odpovědi
marci1

Jestli myslíš tuto, ve zdroji máš recenze. 🙂

Zdroj: http://www.om­lazeni.cz/recen­ze/l%27oreal-paris-miss-manga-mega-8743.html

Questman

Prej mango :DDDDD

Agneta

Je to laciný šmejd, jako 90 % ostatní kosmetiky. Určitě obsahuje bisfenol atd., kosmetiku beru jen bio ! Výrobci levné (byznysové hedžfondové-) kosmetiky jsou pro mne neseriózní, jde jim jen o zisk, už jen to „nachytání na úsměv“ v reklamě, ale co v tom je za jedy, o tom ani slovo – žádná záruka :D

theoriginani

Podle mě zase jen reklamní tah, který má přijmout lidi, aby si jí koupili. Recenze jsem viděla vesměs dobré, ale mě ta řasenka maximálně tak slepila řasy. Takže za mě nedoporučuji:-)