dust8

Jaký máte názor na pronájem elektroniky? V jakých případech si myslíte, že se to vyplatí?

Zdroj: Stačí vygooglit „pronájem elektroniky“

Nejlepší odpověď
Edison

Zdroj: Stačí vygooglit „pronájem elektroniky“

Mno… nespíš tam najdeš i jiné věci k problematice, jako jsou ceny a zbytek si holt musíš zvážit sám.

Mimochodem.. myslíš, že by to existovalo, kdyby se to nevyplatilo? Přemejšlej, čéče.

Další odpovědi
Drap

Názuor mám kladný. Když budu potřebovat a vyjde mi že to bude levnější než zakoupit vlastní, tak si půjčím.

ludovitko

Nevyplatí se to logicky nikdy, protože jinak by to obchodníci nenabízeli.

elkon

Není to nic nového, kdysi existoval třeba Multiservis.Byl to pronájem se servisem. Sám jsem jako dvacetiletý měl takto magneťák Grundig.