jsemjá

Jaký máte názor na malé děti, holky, které jsou nahé u vody?

Jako chápu to, jsou to malé děti, ale vadí mi to.

Nejlepší odpověď
Malvína

Tak na taková místa nechoď nebo se nedívej.

Další odpovědi
Nela56

Prosím ? Kolik ti je, že ti tohle vadí ? To jednou budeš nutit svou dcerku do něčeho v čem se necítí ? Malé dětičky jsou nejspokojenější, když mají pohodlí..

Drap

Nevadí mi ani holky ani kluci a na věku nezáleží. Považuji za zcela přirozené koupat se nahý, obzvláště v přírodě.

Kepler

Závidím jim to a představuji si ty malé holky v dospělém stavu. Ony ještě neznají stud, ale až jej poznají, budou z nich nebezpečné kočkovité šelmy.

Pepa25

Někde (třeba USA) to není obvyklé (v podstatě je nepřijatelné, aby se nahé dítě objevilo na veřejnosti), ale u nás s tím většina společnosti u předškolních dětí nemá žádný problém. Ani já.