afro.minerva

Jaký máte názor na kojení na veřejnosti?

Jaký máte názor na kojení na veřejnosti? Myslíte, že by to mělo být normální a nikdo by se nad tím neměl pozastavovat a nebo by mělo být kojení privátní záležitostí, která nemá na veřejnosti co dělat?

Nejlepší odpověď
quentos

Rozhodně by to mělo být normální. Když mladým lidem není trapné se na veřejnosti extrémně líbat, proč by matky nemohly na veřejnosti kojit? Navíc dítě má hlad a nějaká veřejnost mu je opravdu jedno…

Další odpovědi
BEAES

Také si myslím, že to patří k životu a není to nic pohoršujícího, brzy budu mít také mimi a myslím, že se tomu též nevyhneme, občas kojit i někde na ulici na lavičce, či v nějaké kavárně…

HerbiG

podle me je to normalni.Presne jak rika Quentos miminku,kdyz ma hlad je verejnost ukradena ..

Gabilka

Dle mého názoru by to mělo být normální, ovšem pokud se nevyskytne nějakej úchyl, kterej maminku očumuje, což sem ovšem jednou viděla na Andělu v nákupním centru. Jinak jak řikají kluci, miminko když má hlad, tak ho nezajímá nic a taky bych ho nenechala čekat třeba hodinu, než se dostanu domu.....

Michal

Mělo by to být normální ve „vychované“ , a to nejsme,společnosti i když si myslím,že Václavák by to neměl být.Z mnoha důvodů. Není zajištěn relativní klid matky a dítěte.

holčička

Je to upe normální věc sestřenice normálně kiojila v obchodě.A sou­hlasím s tím že dítě jak má hald tak má hlad.