Posspi

Jaký máte názor na kanadského zpěváka Justina Biebera?

Krásný den všem.

Justina Biebera jsem odjakživa nesnášel (už kvůli těm jeho vlasům), jeho písničky byly otravné, nezajímavé a zkrátka jsem se vždy příkláněl k názoru, že je to gay – nenáviděl jsem ho.. I když jsem vlastně neměl jediný důvod.
Postupem času a s přibývajícím věkem se jeho hudební tvorba změnila, a s tím i můj postoj vůči němu. Justin vydal singl „What Do you Mean?“ a mně se ten track neskutečně zalíbil. Barva hlasu dostala nové grády a už to nebyly jen ty slaďárny o dětských láskách.. Už to byl prostě jiný level. I přesto jsem však zůstával s chladnou hlavou a nepřeskočil do zóny obdivu, to až před rokem, kdy mě napadlo učinit radikální změnu, co se týče mých vlasů – obarvit se na blond. A kdo, že byl mou inspirací? Ano, Justin. Začal jsem si hledat všechny obrázky z roku 2015 a rozesílat je holkám, co si o tom myslí. Polovina byla pro změnu, druhá polovina proti. Trvalo mi dalších několik měsíců, než jsem se odhodlal zajít do Barber Shopu a zjistit, jestli to bude stát za to.. A posuďte sami. Ačkoliv jsem si při pohledu na tu fotku kochajíce se dokonalým stylingem mé kadeřnice trochu jako populární Kanadský zpěvák opravdu začal připadat, jediná živá duše mi nenapsala, že vypadám jako Justin, což mě sice trochu zamrzelo, ale v pohodě.

A od té doby jsem si vlastně uvědomil, že k nenávisti nemám fakt jediný důvod a že toho člověka neskutečný způsobem obdivuju. To, co on dokázal už nikdo jiný nedokáže, protože teď už to jsou jenom nástupci, ale kariéru mladých hudebníků de facto začal on. Jeho singly mají na YouTube stovky milionů zhlédnutí, ba dokonce i miliardy. Sorry si teď pouštím několikrát za sebou, to samé Company a již zmíněné „What Do You Mean?“ – zkrátka album „Purpose“ mě zaujalo ze všech nejvíc. Ty texty mají smysl.

A tak mě poslední noc před spaním napadlo, co si o Justinu Bieberovi vlastně myslíte Vy? Máte ho rádi, nemáte ho rádi.. Proč? Proč ano a proč ne? Myslíte, že se za ty roky jeho hudební tvorba posunula? Připadám si opravdu divně, když poslouchám 4 roky starou píseň, která má na YT přes 3 miliardy zhlédnutí.. Říkám si, že ten zpěvák je už tak trochu out a že tady jsou jiní.. Přitom on sám tolik písní za poslední roky nemá. Ještě jsem si pouštěl samotnou píseň s názvem ‚PURPOSE‘ a u té jsem se skoro rozbrečel.. Vůbec nevím, co to do mě vjelo. Posledních pár dní po tom, co vydal „Yummy“ si s ním pouštím víc a víc videí, poslouchám ty samé písničky typu „What Do You Mean?“ a prostě všechny, kde je on.. Připadám si jako posedlý.

Nejlepší odpověď
Malvína

Jsi typický Bieber-fan. Psaní sáhodlouhého textu, u kterého jsem se bála, že nikdy neskončí, o něm samotném. Mám dojem, že sis to spletl s psaním nějakého článku na jeho fan stránku. Přitom otázka, o kterou zde běží, by mohla být položena velmi jednoduše, bez všeho okolo.

Ne, nejsem jeho fanynka. Není to o tom, že ho mám nebo nemám ráda, ale je mi jedno. Neposlouchám jeho písně, není to můj styl.

Další odpovědi
iceT

Nemyslím si nic. Jsem žena, ne holka a mám ráda muže, ne chlapce.
Až bude JB na scéně třeba 20,30 let, a pořád o něm bude vědět svět, pak o něm můžeš napsat, že něco dokázal. I jiní dokázali.

elkon

Nic, nezajímá mě.

Rokio

Já ho mám dokonce namalovaného. Zde je odkaz na můj obrázek, který vyjadřuje Justina Biebra: https://lg555­.rajce.idnes.cz/Mo­je_studijni_kres­ba/#JustinBie­ber.jpg

Arne1

Nic mi to neříká

RyuzakiKate

Congratulations, you're gay.

anonym

Vidíš já ho ani nemám rád ani bych neřekl, že ho nesnáším, prostě jeho produkci vůbec nesleduju a periodikách o které se zajímám se jeho jméno prakticky nevyskytuje. Když něco nesnášíš, prostě jdi od toho dál a neřeš to …