Avatar uživatele
anonym

Jaky mate devcata nazor

na upravu obliceje-linky,oboci a rty,ktere se delaji tetovanim na trvalo.Mate zkusennost?Myslim ze je lepe se radsi nalicit pokazde jinak-tot muj nazor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas před 5053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RAB

Já to neřeším-nelíčím se vůbec (ne jako že na to jsem malá, moje vrstevnice se líčí, ale já jsem naprosto spokojená s tím, jak vypadám, i bez líčidel)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Džanička

Ráda vypadám pokaždé jinak,stíny,lin­ky,řasy.Nic jiného nepotřebuji.Někdy se nalíčím jen jemně,což u tetování zmírnit nejde..A rtěnku nepoužívám vůbec,protože se mi to nelíbí.Nedovedu si sebe samu představit třeba v 80 letech,a mít černé linky,řasy,vy­tetované obočí,a pusu jako Angelina Jolie..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Osobně se také každé ráno líčím,protože bych tetování nepřežila.Mám hrůzu z jehel a když do mě píchnou tak omdlim.Kolegině má linky a rty a vypadá to skvělě.je stále upravená ikdyž se jí víc líčit nechce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucy13

Tak určitě tento způsob tetování bude vyhovovat ženám,které mají špíš světlé obočí, nebo chtějí být extravagantní 😉. Já určitě volím líčení každé ráno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

je to jen dalsí věc která zaplácává mezeru dnešního obchodu. Vždycky se najde někdo kdo je marnivý a využije nějakého „módního“ výstřelku. Jestli je nějaká ženská líná se malovat nebo je přesvedčená, že ji stačí jedno tak prosím. Na někom se vydělávat musí. I když upřímně já se nemaluji vůbec a budu se to co nejdéle oddalovat tudíž bych do tohoto tématu nejspíš neměla vůbec mluvit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Měla jsem tetované linky a kontury rtů.
V žádném případě to není na pořád. Vydrží to různě dlouho, kontury na rtech jsem měla cca 2,5 roku, oční linky cca 4. Těžko to určit přesně, protože blednou, blednou až vyblednou:-).
Také to není tak, že by oko bylo pokaždé stejné. Tetované linky lze přetřít a i jinak lze oko dolíčit. A tetování ani nemusí být hodně výrazné, pokud se použije např. šedá nebo hnědá barva, je oko pouze zvýrazněné. Mě to vyhovovalo, protože i když jsem se ráno probudila či vylezla u moře z vody, oko bylo vidět 🙂.
Tetování očních linek nebolelo vůbec, rty ano, ty bych si už tetovat nedala. Ale myslím, že bolest je individuální.
Je také důležité, vybrat si správný salon. Původně mě na tu myšlenku přivedla paní, která dělá nehty + např.tvarování obočí či to tetování. Poté, co mi vytrhala obočí (neseděla za mnou, nýbrž z boku) a měla jsem každé jinak mi došlo, že od ní bych si tetování dělat nedala. Proto doporučuji ověřené tetovací studio. Ty totiž mají s tetováním mnohem více zkušeností, než některé kosmetičky.
Mohu doporučit jedno v Pard. Jezdí i na festivaly a jejich výsledky – super.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já osobně jsem proti tetování takže se ILIINES raději jak vy říkáte pokaždé jinak nalíčim .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Ano, pokaždé jinak. Aby si nikdo kdo s vámi přichází v kontakt, nezvykl na stereotyp ale musel být na pozoru s čím novým překvapíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Když už se do nějakého vylepšování svého obličeje dám,tak raději sama.Pokud se mi malování nelíbí,pomůže voda a mýdlo.Při penrmanentním make-upu to může být riziko.Drží v průměru 3roky a není vhodný pro každého.

Zdroj: http://www.plas­ticka-chirurgie.info/za­kroky/permanen­tni-make-up

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Iveťák

Viděla jsem jen natetovaní obočí a to se vůbec nelíbilo… Já osobně bych si nenechala potetovat obličej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

mám stejný názor když jsi uděkláš červené rty a pak si dáš růžové oblečení máš červené rty

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl