hmmm

Jaký koníček si vybrat, aby se o něm dalo pak hodně hovořit ?

Blbej nadpis, vím. Ok a teď zpět k otázce. Řekněme, že mám velice málo zájmu, taky toho moc nenamluvím a tak by mě zajímalo, jaký nový koníček zvolit abych si rozšířil komunikační dovednosti, resp. abych měl alespoň nějaké téma o kterém se dá relativně dobře bavit. Dejte sem pár tipů, třeba najdu inspiraci :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Rybaření. Rybáři toho nakecají…

Další odpovědi
gecco

Komunikační dovednosti si můžeš vylepšit třeba v kurzu rétoriky…
😉
Pokud jde o „koníčka“, kterým bys dokázal ve společnosti zaujmout – je to jedno. Podstatné je, aby tě bavil a tím pádem o něm hodně věděl – s rozsáhlými znalosti z oboru dokážeš poutavě pokecat skoro o všem.

marci1

Třeba „domácí kutil“. O kutilství se dá mluvit do nekonečna. 🙂

a623682@drdr

vegetarianstvi, hipsterstvi, linux, MLP…

ReHu

Hovořit se dá hodně a s kýmkoli. Jen vás oba musí to téma zajímat. Opravdu zajímat. Pak hovor plyne sám. Vytlačit hovor, když se člověk nutí, je o ničem.
Doplňuji:
A jak se zde už píše, buď kurz rétoriky, nebo zkus literaturu. Např. knížka : Jak navazovat kontakty s novými lidmi od Debry Fine je dobrá.
Píše např.také o tom, jak udržet hovor apod.

lota

Napadá mě nějaký dramatický kroužek, dobrovolnické divadlo – mluvit se dá tam i o tom. Jinak třeba vaření, to je teď takové oblíbené téma…

Nevíteto?

Takový, který budeš mít s ostatními společný, můžou to být třeba hry, filmy, sport, hudba, knihy. 🙂