benaja

Jaky kodek na shlednuti filmu?

Jaky,prosim,stah­nout kodek na prehrani filmu?Jde mi jen zvuk,a pise mi to,ze neni vhodny kodek,dekuji vam za radu.

Nejlepší odpověď
Arni

Otázka je, v jakém prohlížeči film pouštíte. Pokud sám nenabídne možnost stažení kodeku, tak si podle prohlížeče najděte vhodný na netu. Stačí zadat v prohlížeči – Kodek pro …
Druhá možnost je, jestli to není v paměti.
Filmy potřebují dost volné paměti.

Nechci radit, ale mám dobré zkušenosti s GOM Playerem. Je volně ke stažení, přehraje většinu formátů a zpravidla nabídne sám vhodný kodek ke stažení.

Nevím jestli to pomůže.
Zdravím…

Další odpovědi
BandiOl

Používám K-Lite Mega Codec Pack:
http://www.fi­lehippo.com/dow­nload_klite_me­ga_codec/downlo­ad/ff6423b94067d777ad632­aa1c4aa42db/
Je tam všechno na přehrávání současných filmů.