slad08

Jaký kapslový kávovar doporučujete? Jaké značky?

Mate nějakou zkušenost prosím? Chtěl bych to jako dárek, ale nemohu se rozhodnout jaký pořídit.
Děkuji Vám za názor.

Odpovědi
Lurius

Pochybuji že člověku co si koupí kapslový kávovar jde o kvalitu kávy (která je závislá na samotných kapslích), tak jako o snadnou přípravu, a rozhodují se spíš podle vzhledu a funkcí, které můžeš zvážit sám bez jakékoliv zkušenosti

Drap

Jakýkoli, jen ne kapslový.

Arne1

Žádný. Pokud si někdo vaří „turka“, tak ho nějaké kapsle neuspokojí, navíc má většinou oblíbenou určitou značku kávy. U těch co pijí jiné druhy kafe je to obdobné. Navíc jspu ty kapsle ve srovnání s normálním kafem strašně drahé a neekologické (hliník).