Rokio

Jaký jste typ investora?

Odpovědi
Adamos00

nejsem investor

Drap

nejsem investor

Už nejsem žádný investor. Nemám potřebu někam investovat. Teď už investuji jen sám do sebe.

Lgee

nejsem investor

anonym

konzervativní

dudu

vyvážený

Něco málo mám však nainvestování také do akciového fondu Indie, což je investice riziková s dlouhodobým horizontem.

arachis

nejsem investor

Chybí mi tu jiná možnost. Jsem beznadějný investor-no spíše bezedný investor, to si zřejmě myslí moje dětičky.

karfigol

vyvážený

Velmi rád investuji i obchoduji, skvělým pomocníkem pro mě byl server http://cfdbro­ker.cz/ který mi pomohl vybrat správného brokera