Kilián

Jaký je vhodný produkt pro originální reklamu?

Co si myslíte, že je v dnešní době vhodné (jaký produkt, popřìpadě celé odvětví) pro originální reklamní spot v TV/rádiu?

Teoreticky asi všechno, ale co podle vás ještě není tak vyčerpané?

Odpovědi
gecco

Spíše než vhodný produkt bude problém vymyslet originální reklamu…
;-D

ivzez

Každý produkt. Pro originální reklamu není rozhodující produkt,
ale originální nápady, které z potenciálních zákazníků nedělají
blbce (doufám, že to projde, jiné slovo by nebylo tak výstižné).

zjentek

jako produkt bych pozvednul životní styl, tam to ještě není vyčerpaný ..a spot bych natočil brutálním způsobem tak, že by i zapřísáhlému tupci (chápej jako buvol) došlo, jak žije

gecco

Zjentku → toho „zapřisáhlého buvola“ bys musel k řešení ´dokopat´ – a ani pak by mu nedošlo, že jde o řešení… Pro něj… V jeho zájmu…
😉
Mno… – vlastně ;-(