Adula.57

Jaká je cena reklam a tisku?

Dobrý den, nevíte kolik asi tak stojí, když chcete dát do televize reklamu nebo něco do novin?

Nejlepší odpověď
Drap

Každé medium to má jinak. Základní taxa se ještě upravuje podle počtu zveřejnění, v jakém čase nebo na jaké stránce a tak podobně.Téměř všecny noviny mají cenu reklamy na svých stránkách, nebo zavolat do redakce. Televize a rozhlas se řeší vždy idividuálně.

Další odpovědi
Comanch

Poměrně dost. Záleží na spoustě faktorů. Kdy, kde, jak dlouhá apod. Do televize může stát reklama od 100.000 klidně až skoro k milionu. Podle toho, zda je vysílána v pondělí dopoledne nebo v pátek večer. Do novin podle jejich počtu čtenářů. Ale formát A4 v novinách třeba i 100.000
Reklama v rádiu okolo 5000