Co znamenají zkratky BD Wise a Wireless DLNA?

Dobrý den prosím Vás chci koupit tv Samsung LE55B650 a nevím co znamená zkratka
„BD Wise“ a „Wireless DLNA“ děkuji za odpověď.

Odpovědi
k0Seek

BD-Wise – technologie, která je schopná se po připojení TV(s BD-Wise) a nějakého přehrávače(také s BD-Wise) domluvit na optimálním rozlišení, ve kterém se bude film přehrávat.

DLNA – Je síťový protokol, který umožňuje přenášet hudbu,videa a obrázky po síti. A to tak, že na PC nebo nějakém síťovém úložišti máte uloženy svoje multimédia a díky technologii DLNA můžete obsah těchto úložišť nebo pc, procházet ve svém televizoru. To wireless už jenom znamená, že tam je wi-fi a funguje to bezdrátově.