smoulinkaq

Ahoj prosim ma ta televize zabudovany setobox? Televize GoGEN TVL 39157 WEB, LED v televizach se moc nevyznam.

ptam se znova nebo tu pišu že to setobox zabudovaný nema naapište mi prosim pravdu

Odpovědi
Hlada

Je potřeba ujasnit si pojmy. Neexistuje žádný televizor, který by měl zabudovaný set top box. Set top box se používá pro příjem digitálního signálu televizí, které mají analogový ladicí díl (tuner). Novější televizory mají zabudovaný digitální tuner, proto žádný set top box nepotřebují. Stačí, když si ověříš, že televizor umožňuje příjem digitálního signálu (DVB-T).

brillant

Vše je uvedeno v návodu http://www.o-d.cz/file.phtml/16409­66/katalog/

Pajka.111

Čus všem, mám jen rychlý dotaz… Máte někdo doma televizi Orava? Jak se vám jeví? Je to kvalita? Zvládá teď to nové vysílání?