Avatar uživatele
Hanz Blažek

Jaký je Váš záměr na této planetě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, Frogman, Mimozemšťan před 3000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Žít, tak jak se mi líbí a život si užít bez „fňukání“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Svůj záměr jsem si už uskutečnil: předal jsem své geny potomkům, nabyl jsem kvalitní vzdělání a užíval si života. Teď už budu jenom odpočívat a žít si naprosto svobodně a bez omezení. Tedy až na to omezení tělesnou kondicí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Přežít až do smrti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Žít v souladu s vůlí Stvořitele této planety, protože jedině tak se dá přežít do lepších podmínek, které dovolí splnit původní záměr, aby byl na zemi ráj pro všechny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HZK

Žít spokojený, mít se dobře a dělat hudbu pro lidi aby se též mohli bavit.
Hlavně myslet pozitivně a nefňukat. Důchod je daleko a začít stárnout ve 20 letech není můj styl :) Proto lituju lidi, kterří říkají „už sem starý“ „stárneme“ „lepší už to nebude“ „není to jednoduchý“. ŽIVOT JE TAKOVÝ, JAKÝ SI HO UDĚLÁME! HM?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Žít tak, abych nikomu neublížil, co možná nejvíce pomohl a naučil se pokory, aby se mi s klidnou duší umíralo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mimozemšťan

Zatím to tu u vás jen okukuju, ale cílem naší vzdálené civilizace je přisvojení si výroby piva na této planetě. Zajistíme si všechny chmelnice a pivovary, a vy budete muset pít šampaňský, rum, vodku a ostatní blívajzy.

Dalším cílem je potrestání všech, kteří se prohřešují proti Stvořiteli, jako Muslimů, Jehovistů a Křesťanů, kteří nežijí v souladu s vůlí Stvořitele.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek