Gorouš

Jaký je váš nejoblíbenější hudební styl?

Hip hop, vážná hudba, rock, techno, pop, jazz, house, metal, punk,…

Nejlepší odpověď
Spiritus

hlavně 80´s

Další odpovědi
anonym

U mne je to ruzne,cantry v hospudce a u ohne,kdyz se chci uklidnit tak Pavaroti ci Vivaldi,ale i rokenrol a 6o leta.

Jahoda

Já, ačkoliv se to na můj věk nezdá (je mi 28,5 let) se ráda zaposlouchám i do Hip hopu :D. Musím mít ale na určité hudební styly náladu. Když náladu mám, klidně poslouchám Hip hop, Rock, Techno i třeba Metal :). Ale je to fakt o té náladě… :D

quentos

rock … v těsném závěsu pak americká moderní country, ovšem u nás do tohoto stylu lidi ani zbla nevidí, natož aby tušili, kdo se do něj řadí

Marky71

folk pro poslouchání, rock na spinning

panenka

já jsem na pop a techno