Jaky je vas nazor na WEBSHARE.CZ?

Odpovědi
badisko

Zadny …chodim na ulozto.cz a edisk.cz … zadne filmy nenahravam a jako uschovnu dokumentu ..programu ..atd pouzivam skydrive od microsoftu …
BTW ..arygnoc …ty jsis nikdy nestahnul zadny film treba z ulozto.cz atd ..kdyz je osocujes ? … a jsi zastancem autorskych prav ?…kolik jsi teda poslal za stazeni urciteho filmu..hudby majiteli autorskych prav ty ?…Hmm povidej prehanej ..a nechci slyset ..ze jsis nikdy zadny film ..klnihu hubu nebo jiny soubor chraneny autorskymy pravy nestahl ..potazno jsi se nepodival na nejaky filn dokument atd ..na youtube.com ktery tam byl nahram bez souhlasu majitele ?…
Kecy o stahovani pro vlastni potrebu si take nechej …

arygnoc

ďalší zlodejský portál.

by ma zaujímalo, koľko peňazí posielajú autorom filmov.