je to samozřejmě podvod a ten poslední odkaz je ukázkový případ marketingového článku s falešnou diskusí ve které jsou všechny komentáře od prvního do posledního de fakto jen dílem autora článku aby jimi podpořil svůj apel. Že jde o falešnou diskusi snadno poznáte podle toho že se do ní pokusíte přidat svůj komentář, zdánlivě se v ní váš komentář objeví ale je uložen pouze ve vašem prohlížeči, jakmile stránku otevřete na jiném nebo v jiném prohlížeči, tak tam kupodivu váš komentář nebude 🙂 Tohle jsou dnes už fousaté klasické triky, doufal jsem že je lidé už umí odhalovat 🙂

Další odpovědi
Muffz

Binární opce nejsou nic nového, je to starý ověřený způsob obchodování. Šel bych ale do ověřených brokerů. Z vlastní zkušenosti je to ale velmi riskantní, pokud to chcete jen zkusit. Opce mohou být krátké nebo dlouhé, u krátkých je to hodně o riskování, dlouhé se dají nějak předvídat.

xxx3

A tomuhle někdo i věří? Jakákoli snadná cesta ke zbohatnutí je buď podvod (typicky třeba Ponziho schéma), nebo hazard (takže také podvod, protože ziskuchtivým „investorům“ se často zamlčuje, že jakýkoli potenciální zisk je vyvážený stejně velkým rizikem).

anonym

jinak na drobných výkyvech kurzů se nedá nic vydělávat, na této úrovni se jedná o nepředvídatelné chaotické pohyby, takže skončíte tam kde jste začali, přinejmenším však chudší o provizi kterou musíte hradit binateu ať už vyděláváte nebo proděláváte a o tom to celé je. Přesvědčit vás o tom že se dá vydělávat na náhodném házení kostky, pokud tomu uvěříte binatex vás snadno oškube jak kuře .-)

zjentek

Hned mně to néčím nevonělo ;)