vojtazecha

jaký je váš názor na rozvod

chci vedet co si myslite

Nejlepší odpověď
Drap

Rozvod je věcí každého páru. Rozumím tomu, že v jistých situacích může být rozumným řešením.

Další odpovědi
Sůwa

Když má pila špatný rozvod, tak neřeže. Na to jsou rozváděcí kleště… 🙂

Nuk nuk

Nefandím rozvodům a mám dojem, že se dnes lidé rozvádí kvůli prkotinám. Ale jsou holt situace, kdy není jiná, lepší cesta. Nevěru nebo násilí bych řešila rozvodem také.

marci1

Pokud by to bylo možné, tak samozřejmě rozvod ne. Bohužel někdy jiná možnost není, už kvůli dětem, aby žily v klidu a pohodě.

Andre5000

Rozvod není nic příjemného ale někdy opravdu není jiné řešení.

anonym54

Vím z vlastní zkušenosti, že někdy je rozvod určitě na místě. Pokud spolu dva lidi nemohou už žít vedle sebe je lepší jít každý svou vlastní cestou..i když rozvod znamená konec manželství v mém případě jsme zůstali přáteli.