zjentek

Jaký je váš názor na kvalitu ohřívačů vody Mora?

Uvažuji o koupi bojleru Mora. Ariston mně brzy „odešel“ a nic lepšího mě nenapadá 🤷‍♂️. Slyšel jsem chválu na Dražice, ovšem zdaleka nemají nabídku typů 50l ohřívačů jako Mora. Navíc Mora má tuto nabídku bojlerů s možností uchycení jak vertikál tak horizontál, jak vidím na netu, takže to asi rozhodlo, bo jsem prostorově omezen.

Nepochybím koupí ohřívače Mora? Názory? Recenze? děkuji.

Odpovědi
Drap

Ohřívají

aliendrone

Dnes již neplatí že značka znamená záruku kvality. Mercedes BĚŽNĚ vyrobí shitcar, který spolehlivostí trumfne obyč. Oktávka. S vyjímkou účetních čísel je všechno ostatní bezvýznamné a dokáže to „spravit“ reklamní masírka, tudíž zapomeň na to, že značka něco významnějšího znamená (jakkoliv třeba polské či italské jebky si stále oprávněně udržují mizernou pověst).

Tudíž zaměř se také primárně na cenu, co výrobek nabízí a především na dostupnost a cenu OPRAV. Topné těleso nebo termostat ti klidně klekne měsíc po záruce a PAK poznáš rozdíl, jestli ti náhradní díl pošlou za pár stováků obratem NEBO prakticky na ten samý za pár TISÍC budeš čekat měsíc, až doputuje z Číny, Koreje, Malajska… ;) :D :D

Nemyslím, že nákupem MORY bys udělal zásadní chybu. Starší sourosemetrika má od ní myčku a nemůže si jí vynachválilt (myslím že pátý rok a bez poruchy). :)

elkon

Recenze si můžeš najít na webech, kde se prodávají, nebuď líný. To má vše za tebe řešit někdo jiný?

zjentek

Elkon, nechceš- li poskytovat KVALITNÍ službu no tak neposkytuj, nikdo tě přece nenutí 🤷‍♂️

Drape, vážně? 🤔 Tak dík…