Kasana

Jaký je Váš názor na kombinované vysokoškolské obory?

Mám zájem o dva obory (Historie a Muzeologie), ale když si prohlížím všechny ty předměty, trochu mě děsí, že na oba obory nebudu mít čas. Jaká je Vaše zkušenost s kombinovanými obory? Lze vůbec studovat oba obory, a mít alespoň čtyři hodiny pro sebe, aniž bych je musela strávit učením?

Nejlepší odpověď
Drap

U každého je to jinak. Někdo zvládá dva obory bez problémů, někomu dělá problém jeden obor.

Další odpovědi
klumprt

Znal jsem jednoho, co zvládl medicínu v Olomouci a farmacii v Hradci. Ovšem to nebyl normální člověk…
Doplňuji:
samozřejmě souběžně