Gestas

Jaký je váš názor na hudební tvorbu Martina Pohla alias Řezníka?

Nejlepší odpověď
annas

Moc ho neznám, ale jeho brutální texty mě neberou. I když někdy se zamýšllí na povahou Čechů, občas je nějak mimo, sám se
přiznává, že holduje alkoholu, zpívá i o drogách, zda je ale sám bral či bere, nevím.

Další odpovědi
peterd108

Dobrý

RyuzakiKate

Kladný. Není jeho vina, že ho poslouchaj děti a náctiletí, kteří ho mohou brát třeba jako vzor. Je třeba k tomu přistupovat s nadhledem, nechápu, jak by si mohl někdo myslet, že to všechno myslí vážně… Nějak se nám ten smysl pro (černý) humor a nadsázku vytrácí… A přiznejme si, že taková tvorba trochu polechtá to naše vnitřní zlý dvojče… :))