jaký je to operátor když telefonní číslo začína na 722

Nejlepší odpověď
mj81

Obecně ale můžeme říct, že čísla 601, 602, 606, 607 a 72 jsou původně od Eurotelu / O2, čísla 603 – 605 a 73 jsou od Paegasu / T-Mobile a 608 a 77 jsou od Oskara / Vodafonu. Když zavoláme na číslo, které je mimo tohoto operátora, ozve se po vytočení čísla nejprve hláška typu „Voláte mimo síť T-Mobile“.

Další odpovědi
LuciJe

Vzhledem k tomu, že v ČR je možná přenositelnost čísel (tedy číslo jednoho operátora můžete i s přečíslím přenést k jinému operátorovi), nelze již dnes ze začátku čísla operátora zjistit.

anetadela1

Ano, je to tak. Moje tchýně měla 602 což je Eurotel či O2, ale chtěla vyměnit operátora na Vodafon a chtěla si nechat i číslo. Takže má pořád 602 ale u Vodafonu…

Makulka

vodafone nebo moje kamarádka má 722 atd a má vodafone

Laguna

722 je O2

Tom 119

Původní předvolby všech operátorů jsou zde : http://cenyvo­lani.cz/predvol­by-mobilnich-operatoru/
T.